Ankara Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya Kimdir Özgeçmişi

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan üçlü atama kararnamesine  göre Özdemir, başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alındı.

YENİ MÜDÜR ÇATALKAYA
Ankara Emniyet Müdürlüğüne Bursa Emniyet Müdürü atandı. Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü’nden 2009’da Bursa’ya atanan Çatalkaya, artık Ankaralıların emniyetini koruyacak.

1956 yılında Kayseri’de doğdu. 1973 yılında Polis Koleji ve 1976 yılında Polis Akademisini (Enstitüsü) bitirerek Komiser Yardımcısı rütbesi ile Emniyet Teşkilatında göreve başladı.


Sırayla değişik rütbelerde Malatya, Ankara, İstanbul, Kars, İzmir, İstanbul Emniyet Müdürlüklerinde çalışan Sayın ÇATALKAYA  1998-2002 yılları arası Van ili Emniyet Müdürü ve 2002-2005 yılları arası Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında Baş Müfettiş olarak görev yaptıktan sonra 17.02.2005 Tarihinde Diyarbakır İli Emniyet Müdürü olarak atanmıştır. 28.02.2005 tarihinde Diyarbakır’da göreve başlamıştır. Şuanda Ankara Emniyet Müdürlüğü görevine başlamıştır.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Ankara Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya Kimdir Özgeçmişi Facebook'ta Paylaş
Ankara Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya Kimdir Özgeçmişi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.