Amasya MOBESE trafik kazaları görüntüleri video izle

MOBESE trafik kazaları görüntüleri video izle; ’da kent merkezinde meydana gelen maddi hasarlı ve yaralamalı trafik kazaları MOBESE kameralarına takıldı. Emniyet Müdürlüğü bu görüntüleri basın mensuplarına dağıttı.

Amasya Emniyet Müdürlüğü, kent merkezinde meydana gelen trafik kazalarının MOBESE görüntülerini basınla paylaştı.

Amasya-Tokat karayolu kent merkezi çıkışında, İhsaniye Mahallesi ve Mustafa Kemal Paşa caddesinde meydana gelen yaralamalı ve maddi hasarlı kazalarda sürücülerin dikkatsizlikleri ve aşırı hızlı olmaları dikkat çekiyor. Zaman zaman yayaların da dikkatsizce yola çıkmaları sonucunda meydana gelen kazalar konusunda yetkililer, hem vatandaşları hem de sürücüleri uyardı.

[pro-player]http://content.reklamz.com/internethaber/YASAM_01EKIM_2011_ARABAKAZALARI.flv[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Amasya MOBESE trafik kazaları görüntüleri video izle Facebook'ta Paylaş
Amasya MOBESE trafik kazaları görüntüleri video izle yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.