aksaray mercedes fabrikası işçi alımı iş başvurusu 2010

Aksaray Mercedes Fabrikası İşçi Alımı İş Başvurusu 2010aksaray mercedes fabrikası iş başvurusu, , , aksaray mercedes benz kamyon fabrikası iş başvurusu

“Doğru işe doğru insan” felsefesi ile örtüşen bir işe alım süreci yürüterek, hem aday hem de şirketimiz için uzun vadeli verimli ve etkin bir “kazan-kazan” ilişkisi oluşturmayı amaçlamaktayız. Aradığımız tüm pozisyonlar için gerekli ortak özellikler başarılı bir öğrenim geçmişi, iyi düzeyde yabancı dil bilgisi ve gelişmiş sosyal yetkinlikler olarak tanımlanabilir.

Tüm adaylarımızda aradığımız bir diğer önemli koşulu ise şirketimize ve çalışmak istenilen fonksiyona yönelik yüksek ilgi ve motivasyon olarak ifade edebiliriz. Adayların kişisel değerleri ve hedeflerinin de yüksek performans kültürümüz ve tutku, saygı, disiplin ve dürüstlük’ten oluşan değerlerimiz ile örtüşmesi bir diğer öncelikli beklentimizdir.

İnternet sitemiz aracılığıyla gerçekleştireceğiniz başvurunuzun İnsan Kaynakları uzmanlarımıza ulaşması ile birlikte seçme/yerleştirme sürecimize adım atmış olursunuz. Başvurunuz ilk adımda uzmanlarımız tarafından incelenecek ve mevcut boş pozisyonlar çerçevesinde değerlendirilecektir. Eğer başvurunuz pozisyonun gerektirdiği yeterliliklerle örtüşüyorsa, en kısa zamanda karşılıklı tanışma imkanı sağlanacaktır. Ayrıca yukarıda belirtilen genel profile uyan başvurular portföyümüzde tutulacak ve gelecekteki ihtiyaçlar çerçevesinde tekrar değerlendirilebilecektir.

Adaylarımızı bire-bir görüşme, yapılandırılmış mülakat, çeşitli sayısal-sözel yetenek ve algılama testleri ve değerlendirme merkezi uygulamaları ile değerlendirmekteyiz. Aranılan pozisyonun iş tanımından hareket ederek ve tüm Daimler AG şirketlerinde geçerli olan LEAD yetkinliklerine yönelik tanımlanmış anahtar davranış kriterlerinin ölçümlendiği uygulamalar ile adaylar, uzman çalışanlarımız tarafından sistematik ve objektif bir değerlendirme sürecinden geçmektedirler.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
aksaray mercedes fabrikası işçi alımı iş başvurusu 2010 Facebook'ta Paylaş
aksaray mercedes fabrikası işçi alımı iş başvurusu 2010 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

2 Yorum »

  • Mustafa ADIYAMAN diyor ki:

    mercedeste çalışmak bir ayrıçalıktır…

  • erhan diyor ki:

    95 den 2012 ye kadar yetkili servis deneyimim var çok sayıda kia ç.m eğitim sertifikalarım var at şanzımandan mdsp elektrikli direksiyona kadar birçok eğitim aldım nsl fabrikada çalışabilirim

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.