Akp Başbakan Diyarbakır Mitingi Konuşması Canlı Online İzle 3 eylül 2010

Başbakan Diyarbakır Mitingi Konuşması Canlı Online İzle, , Başbakan 3 eylül diyarbakır  mitingi konuşması izle, , ,

Güneydoğu’da anayasa paketini boykot havası değişiyor. Gözlerin çevrildiği BDP, Başbakan’ın 3 Eylül’deki Diyarbakır mitingini bekliyor. 12 Eylül’de yapılacak referandum öncesi Güneydoğu’da “boykot” havası değişmeye başladı. Sivil toplum kuruluşlarının çağrısı ile gelişen PKK’nın eylemsizlik kararı sonrası gözler bu kez BDP’nin izleyeceği stratejiye çevrildi. BDP, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın 3 Eylül Diyarbakır mitingi milat olarak görüyor.

[pro-player]http://videonuz.cubecdn.net/flvideo/erdogan-diyarbakir-miting-sonu-hakan-sukur-ve-suat-li-veda.flv[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Akp Başbakan Diyarbakır Mitingi Konuşması Canlı Online İzle 3 eylül 2010 Facebook'ta Paylaş
Akp Başbakan Diyarbakır Mitingi Konuşması Canlı Online İzle 3 eylül 2010 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.