2013 LYS Tercih Sonuçları AÇIKLANDI TIKLA ÖĞREN

2013 lys tercih sonuçları2013 LYS Tercih Sonuçları AÇIKLANDI TIKLA ÖĞREN ; Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (), üniversite yerleştirme sonuçlarını açıkladı. Sonuçlar için tıklayın…
ÖSYM, Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) sonuçlarına göre, üniversite yerleştirme sonuçlarını açıkladı.

Yükseköğretime sınavsız geçiş hakkı bulunan adaylarla Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ve Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) sonuçlarına göre, 2013-ÖSYS yükseköğretim programlarına merkezi yerleştirme sonuçları, ÖSYM’nin internet sayfasından açıklandı.

Adaylar sonuçları ÖSYM’nin ”http://osys.osym.gov.tr” ve ”https://sonuc.osym.gov.tr” adresli internet sitelerinden TC kimlik numaraları ve şifreleriyle öğrenebilecek.

SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINBu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
2013 LYS Tercih Sonuçları AÇIKLANDI TIKLA ÖĞREN Facebook'ta Paylaş
2013 LYS Tercih Sonuçları AÇIKLANDI TIKLA ÖĞREN yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.