2012 Özürlü Memur Seçme Sınavı Başvuru İşlemleri

Başvuru Kılavuzu İşlemleri ; ,   Ösym tarafından detayları bugün belli olan Özürlü Memur  Seçme sınavı başvuruları 20 Şubat – 3 mart tarihleri arasında ÖSYM sınav merkezlerince kabul edilecek. Sınav başvuru ücreti 25 TL olup sınav 29 Nisan 2012 tarihinde saat 10:00’da yapılacaktır.

Sınavda sorulacak soru türleri ise Genel Yetenek ve Genel Kültür testlerindentoplam 60 sorudan  oluşacak. Özür gurubuna göre her adaya ayrı kitapçık hazırlanacak ve sınav esnasında tuvalete gitmek serbest olacak. Ösym Pazartesi günü ÖMSS Kılavuzu kılavuzunu yayınlayacaktır.

Teknoloji ve haber bilgi siteniz tr-security.com olarak sınava katılacak olan adaylara şimdiden başarılar dileriz.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
2012 Özürlü Memur Seçme Sınavı Başvuru İşlemleri Facebook'ta Paylaş
2012 Özürlü Memur Seçme Sınavı Başvuru İşlemleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.