2012 MEMURLAR.NET ÖMSS TERCİH ROBOTU

2012 MEMURLAR.NET TERCİH ROBOTU 60 bin kişinin girdiği sınavı sonrasında adayların merakla beklediği boş kadroların neler olduğu bugün açıklandı. Kılavuzda yer alan ilkokul/ilköğretim/ortaokul düzeyindeki kadrolara kur’a ile; ise/önlisans/lisans düzeyindeki kadrolara ise ÖMSS puanı ile yerleştirme yapılacak.

Aşağıdaki linke tıklayarak, kadrolara tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.memurlar.net/omss_2012.aspx

Kılavuzda ilkokul mezunları 11 ve daha düşük dereceli kadrolara başvuramaz dediğinden, sorgulamada ilkokul mezunlarına sadece 12 ve 13. dereceli kadrolar gösterilecektir.

Memurlar.net olarak tüm adaylar için gönüllerine göre ve hayırlı bir sonuç temenni ediyoruz.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
2012 MEMURLAR.NET ÖMSS TERCİH ROBOTU Facebook'ta Paylaş
2012 MEMURLAR.NET ÖMSS TERCİH ROBOTU yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.