2012 diyanet 2012 hac ek kontenjan listesi açıklandı mı

2012 diyanet 2012 hac ek kontenjan listesi açıklandı mı ;  26 Mayıs 2012 tarihinde açıklanan 2012 hac kura listesinde ismi yedek olarak anılan hacı adayları 2011 diyanet hac ek kontenjan listelerini bekliyorlar. Diyanet tarafından yapılan herhangi bir açıklama bulunmuyor. 2012 yılında hac görevlerini yerine getirmek isteyen hacı adaylarına şimdiden hayırlı yolculuklar dileriz.

 

2011 yılı hac kesin kayıtları 20 Haziran 2011 – 01 Temmuz 2011 tarihleri arasında İl Müftülüklerinde yapılacaktır.

**2011 Yılı Hac Kayıtlarında Kesin Kayıt Hakkı Elde Eden Hacı Adaylarının Kontenjan Belgesi almak üzere İl Müftülüklerine gitmeden önce buradaki açıklamaları ve izlenecek yolu okumaları önemle rica olunur.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
2012 diyanet 2012 hac ek kontenjan listesi açıklandı mı Facebook'ta Paylaş
2012 diyanet 2012 hac ek kontenjan listesi açıklandı mı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

8 Yorum »

 • İBRAHİM KARTALMIŞ diyor ki:

  Sayın Diyanet İşleri Başkanlığına,2012 Ek hac kontenjanı gelecekmi,gelecekse ne zaman gelecek,malumunuz 17 eylülden itibaren hac yolcuğu başlıyor diyorsunuz,ama ek kontenjandan hiç bir haber yok,eğer kontenjan gelirse bu hacca gidecek kardeşlerimiz bazı işlemleri için çok sıkışacak,özellikle Pasaport için,Zaten hacca gidecek kardeşlerimiz acaba ek kontenjan gelcekmi diye son derece psikolojik olarak strese girmişler,bu konuyu aydınlatırsanız seviniriz,Selamlar

 • İBRAHİM KARTALMIŞ diyor ki:

  Maalesef Diyanet İşleri başkanlığından hiç bir haber alamadım.

 • ayşegül yıldırım diyor ki:

  2012 hac ek kontenjanı hakkında niçin bir yetkili çıkıp da bir açıklama yapmıyor kendi tuzunuz kuru olunca başkaları umrun uzda değil herhalde.Her yıl verilen ek kontenjan bu yıl verilmezse suudi arabistan kralına yüklemeyelim suçu

 • İBRAHİM KARTALMIŞ diyor ki:

  Lütfen Bir ALLAH’ın Kulu Diyanet İşleri Başkanlığından,Olumlu veya olumsuz bir açıklama bekliyoruz.Bu kadar Hacı Adaylarını Üzüntü ve strestte bulundurmayınız.Lütfen Sayın Yetkililer Bir cevab verin.Saygı Ve Selamlar.

 • ALİ ALMAZ diyor ki:

  SELAM ALEYKÜM DEGERLİ BÜYÜKLERİM BEN BİR ACENTA GÖRVLİSİ OLARAK ŞUNU İFADE EDİM BU SENE EK KONTEJAN YOK ALDIGIMIZ BİLGİYE GÖRE.BAZI ARABİSTANDAKİ YIKIMLAR NEDENİYLE.BUNUDA İNANIYOMKİ DİYANET İŞLERİ EN KISA ZAMANDA ACIKLAYACAK.SLM ALEYKÜM.

 • ayşegül yıldırım diyor ki:

  2012 hac ek kontenjanının olmayacağını ben de bugün öğrendim…Herkese geçmiş olsun…

 • mehmet bozkurt diyor ki:

  2012 hac ek kontejan işallah olacak hehüz umut ediyuruz büyüklerimiz bir an önc halederler

 • ALİ ALMAZ diyor ki:

  SELAMALEYKÜM BENCE KİMSE ÜMİT ETMESİN BU SAATTEN SONRA KESİNLİKLE EK KONTEJAN YOK.SEBEBİNİ SÖLEMİŞTİM YIKIMDAN DOLAYI VERMİYOLAR.VE YENİ UMRE SEZONUNDA UMRE BİLE KISITLI OLACAK HABERİNİZ OLSUN..

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.