2009-Adli Yargı-2 Soru Kitapçığı ve Yanıtlar 5 Aralık Sınavı

2009-Adli Yargı-2 Soru Kitapçığı ve Yanıtlar 5 Aralık Sınavı
5 Aralık 2009 tarihinde yapılan Adli Yargı 2 sınavı soru ve cevapları bugün Ösym’nin resmi internet sitesinde açıklandı. 2009-Adli Yargı-2 Soru Kitapçığı ve Yanıtları için yazının devamındaki dosyayı sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet yapıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ayrıca sınav hakkında soru ve görüşlerinizi bu başlık altında bizlerle yorum yaparak paylaşabilirsiniz. Teknoloji ve haber bilgi siteniz tr-security.com sıanva giren tüm adaylara başarılar diler.

Genel Yetenek – Genel Kültür – Alan Bilgisi Testleri ve Cevap Anahtarı için buraya tıklayınız.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
2009-Adli Yargı-2 Soru Kitapçığı ve Yanıtlar 5 Aralık Sınavı Facebook'ta Paylaş
2009-Adli Yargı-2 Soru Kitapçığı ve Yanıtlar 5 Aralık Sınavı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.