20 Ekim 2011 Şehit cenaze törenleri görüntüleri 20.11.2011

20 Ekim 2011 Şehit cenaze törenleri görüntüleri 20.11.2011;Hakkari’nin Çukurca İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan 24 askerin cenazeleri, Van’dan memleketlerine uğurlanmaya başlandı.

Şehit Askerler için Van’da tören düzenlenmedi.Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı’ndan dün akşam saatlerinden itibaren helikopterlerle Van’a getirilen, burada da Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Asker Hastanesin morglarına alınan 24 askerin otopsileri gece geç saatlerde tamamlandı.

Otopsilerin ardından sabahın erken saatlerinden itibaren şehit cenazeleri memleketlerine gönderilmeye başlandı.Ambulanslarla Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı’na bağlı Şehit Yarbay Yusuf Turgut Filo Komutanlığı’na getirilen şehitlerin cenazeleri buradan da memleketlerine gönderilmek üzere gruplar halinde askeri uçaklara bindirildi.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
20 Ekim 2011 Şehit cenaze törenleri görüntüleri 20.11.2011 Facebook'ta Paylaş
20 Ekim 2011 Şehit cenaze törenleri görüntüleri 20.11.2011 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.