15 Nisan Açık İlköğretim Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

15 Nisan 2012 AİO – Açık İlköğretim Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 15 Nisan 2012 AİO – Açık İlköğretim Sınav Sonuçları 4 Mayıs 2012 tarihinde açıkalanacak. 15 Nisan 2012 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan AİO Açık İlköğretim Sınavı soruları ve cevapları meb ile eş zamanlı olarak sitemizde yayınlanacaktır.
Teknoloji ve haber bilgi siteniz tr-security.com olarak 15 Nisan AİO sınavına katılan tüm öğrenci kardeşlerimize başarılar bol şanslar dileriz. Sınav sorularını ve sonuçlarını aşağıdaki bağlantılara tıklayarak öğrenebilirsiniz.
15 Nisan AİO Sınav Soruları ve Cevapları için tıklayınız [ Link henüz eklenmedi]
15 Nisan AİO Sınav Sonuçları için tıklayınız [ Link henüz eklenmedi]


Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
15 Nisan Açık İlköğretim Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak Facebook'ta Paylaş
15 Nisan Açık İlköğretim Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.