1 Mayıs 2012 Görüntüleri Fotograf Video

1 mayıs fotografları1 Mayıs 2012 Görüntüleri Fotograf Video taksim Sendikaların ve Hükümetin restleşmesi ile gergin bir 1 Mayısa Hazırlanan Türkiye’de 1 Mayıs etkinlikleri tüm yurtta coşku ile kutlanmaya başlandı. Taksim meydanınında toplanmasına izinverilmeyen sendikalar hükümetle restleşmeye devam ediyor.

DİSK önünde toplanan gruba polis üç kez müdahale etti. Polis gaz bombası attı, işçilere panzerlerle su sıktı. Çok sayıda işçi ve sendika yöneticisi gözaltına alındı. Polis müdahalesi nedeniyle Osmanbey’de yol kapatıldı. DİSK Genel Merkezi’nin önündeki işçilere sert müdahalede bulunan polis, Osmanbey’de toplanan işçileri abluka altına aldı. Polis, Osmanbey’de Halaskargazi caddesi üzerindeki göstericilere tazyikli su sıkarak müdahale etti. 1 Mayıs’ı kutlamak için Halaskargazi’de toplanan gruba polisin gaz bombasıyla müdahale etmesinin ardından, gruplar ara sokaklardan Pangaltı’ya kaçtı. Polis burada grubun üzerine gaz bombası atarak ve panzerlerle su sıkarak dağıtmaya çalışıyor. CHP’li milletvekilleri de DİSK binasına geldi.DİSK’in önündeki gerginlik devam ederken bazı grupların CHP’nin Şişli’de bulunan binası önünde toplanıp buradan Taksim’i hedefleyen yürüyüşe geçmesi bekleniyor.

İŞTE POLİSİN İŞÇİLERE MÜDAHALE ETTİĞİ ANLARIN VİDEOSU

POLİS, İŞÇİLERE MÜDAHALE ETTİ

İŞÇİLER GECEDEN İTİBAREN BEKLEMEYE BAŞLADI. İŞTE FOTOĞRAFLARI

İSTANBUL’DA POLİS 1 MAYIS İÇİN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALMAYA BAŞLADI. İŞTE FOTOĞRAFLARI

Kasynak: HürriyetBu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
1 Mayıs 2012 Görüntüleri Fotograf Video Facebook'ta Paylaş
1 Mayıs 2012 Görüntüleri Fotograf Video yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.